Lenovo LOQ 27Q-10 | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 0.5/1/2/3/4 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | 2 | Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 433 vnt. 2026-07-31 - / 433 vnt. | 220,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 800.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 9.60 kg |
| Gross width (mm): | 139.00 mm |
| Net weight: | 7.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| Panel type: | IPS |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 27 " |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Producer product name: | LOQ 27Q-10 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display surface: | Anti-glare |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Colour of product: | Grey |
| Backlight type: | WLED |
| HD type: | QHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.5/1/2/3/4 ms |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort |
| Output connections: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 800.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 9.60 kg |
| Gross width (mm): | 139.00 mm |
| Net weight: | 7.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| Panel type: | IPS |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 27 " |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Producer product name: | LOQ 27Q-10 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display surface: | Anti-glare |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Colour of product: | Grey |
| Backlight type: | WLED |
| HD type: | QHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.5/1/2/3/4 ms |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort |
| Output connections: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |