Lenovo LOQ 15AHP11 15.3 WUXGA AMD R7 250/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/WIN11 Home/ENG Backlit kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo LOQ Essential 15ARP11 | Luna Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-07-07 - / 2 vnt. | 2085,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 344.90 mm |
| Gross height (mm): | 23.25 mm |
| Gross weight: | 2.68 kg |
| Gross width (mm): | 254.83 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Charger: | 135W |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Memory slots: | 2 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Camera: | HD 720p with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 170 |
| Producer product name: | Essential 15ARP11 |
| Producer product family: | LOQ |
| Processor boost frequency: | 3.2 GHz |
| Processor frequency: | 4.75 GHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Li-ion |
| Battery capacity (Watt hours): | 60 Wh |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Gross depth (mm): | 344.90 mm |
| Gross height (mm): | 23.25 mm |
| Gross weight: | 2.68 kg |
| Gross width (mm): | 254.83 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Charger: | 135W |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Memory slots: | 2 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Camera: | HD 720p with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 170 |
| Producer product name: | Essential 15ARP11 |
| Producer product family: | LOQ |
| Processor boost frequency: | 3.2 GHz |
| Processor frequency: | 4.75 GHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Li-ion |
| Battery capacity (Watt hours): | 60 Wh |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |