Lenovo LOQ 15AHP10 15.6 FHD AMD R5 220/16GB/512GB/NVIDIA GF RTX 5050 8GB/WIN11 Home/ENG Backlit kbd/Luna Grey/2Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 83JG000KNT
Prekės kodas (MPN): 83JG000KNT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 1267,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 541.00 mm |
| Gross height (mm): | 343.00 mm |
| Gross weight: | 3.36 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 2.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000 g |
| Plastic (No PET): | 170 g |
| Tare weight (kg): | 1.17 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | 16 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Camera: | 5.0MP with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 220 |
| Producer product name: | 15AHP10 |
| Producer product family: | LOQ |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Processor frequency: | 3.2 GHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Battery capacity (Watt hours): | 60 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Warranty: | Depot |
| Charger: | 170W Slim Tip (3-pin) |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gross depth (mm): | 541.00 mm |
| Gross height (mm): | 343.00 mm |
| Gross weight: | 3.36 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 2.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000 g |
| Plastic (No PET): | 170 g |
| Tare weight (kg): | 1.17 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | 16 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Camera: | 5.0MP with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 220 |
| Producer product name: | 15AHP10 |
| Producer product family: | LOQ |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Processor frequency: | 3.2 GHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Battery capacity (Watt hours): | 60 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Warranty: | Depot |
| Charger: | 170W Slim Tip (3-pin) |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |