Lenovo Legion Tab (without power adapter) | 8.8 " | Eclipse Black | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Gen 3 | 12 GB | Soldered LPDDR5x | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear cam
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 656,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 209.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.64 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Internal memory: | 12 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Operating system version: | 14 |
| Processor model: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Power adapter: | Not included |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Accessories included: | Folio Case + Glass Film |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | Legion Tab (without power adapter) |
| Processor family: | Qualcomm |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Touch technology: | 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 8.8 " |
| Rear camera: | Yes |
| Palette Qty: | 1563 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 209.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.64 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Internal memory: | 12 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Operating system version: | 14 |
| Processor model: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Power adapter: | Not included |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Accessories included: | Folio Case + Glass Film |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | Legion Tab (without power adapter) |
| Processor family: | Qualcomm |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Touch technology: | 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 8.8 " |
| Rear camera: | Yes |
| Palette Qty: | 1563 pc(s) |