LENOVO LEGION T730-28ICO/ I7-9700K/ 16GB/ 1TB/ GEFORCE RTX 2080 SUPER/ WIN10H/ 2Y DEPOT
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 90JF00HDMW
Prekės kodas (MPN): 90JF00HDMW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 3171,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gaming products: | Gaming computers |
| Bluetooth version: | 4.1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Operating system provided: | Windows 10 Home |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.60 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Motherboard chipset: | Intel Z370 |
| Memory slots (available): | 1 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core i7-9700K (Max. 4.90 GHz, 12M, 8C) |
| Power supply, w: | 500 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.90 |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 184.5 x 408 x 363 |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | N/A |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Bluetooth: | Yes |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB |
| Dedicated video memory (gb): | 8 |
| System bus: | 8 GT/s |
| Width, mm: | 184.5 |
| Height, mm: | 363 |
| Depth, mm: | 408 |
| Weight, g: | 12000 |
| Gaming products: | Gaming computers |
| Bluetooth version: | 4.1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Operating system provided: | Windows 10 Home |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.60 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Motherboard chipset: | Intel Z370 |
| Memory slots (available): | 1 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core i7-9700K (Max. 4.90 GHz, 12M, 8C) |
| Power supply, w: | 500 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.90 |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 184.5 x 408 x 363 |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | N/A |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Bluetooth: | Yes |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB |
| Dedicated video memory (gb): | 8 |
| System bus: | 8 GT/s |
| Width, mm: | 184.5 |
| Height, mm: | 363 |
| Depth, mm: | 408 |
| Weight, g: | 12000 |