LENOVO LEGION T7 ULTRA 9 285K/64GB/2TB SSD/INTEL Z890 CHIPSET/RTX5080_16GB/3X 120MM WITH RGB LIGHT + PCH HEATSINK + VRM HEATSINK/W11H (STORM GREY)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 90Y60029MW
Prekės kodas (MPN): 90Y60029MW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 5246,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gaming products: | Gaming computers |
| Wlan type: | Wi-Fi 7 |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Displayports quantity: | 1 |
| Thunderbolt ports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Weight, g: | 18000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 211 x 451.6 x 477.4 |
| Power supply, w: | 1200 |
| Total storage capacity: | 2 TB |
| Internal memory: | 64 GB |
| Processor number of cores: | 24 |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Motherboard chipset: | Intel Z890 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Optical drive: | No |
| Memory slots (available): | 2 |
| Integrated memory card reader: | No |
| Maximum internal memory, gb: | 128 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core Ultra 9 285K (Max. 5.60GHz, 40M, 24C) |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Memory slots: | 4 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce RTX |
| Dedicated video memory (gb): | 16 |
| Intel smart cache, mb: | 40 |
| Number of performance-cores: | 8 |
| Number of efficient-cores: | 16 |
| Intel turbo boost, ghz: | 5.60 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel hyperthreading: | No |
| Intel vpro: | No |
| Gaming products: | Gaming computers |
| Wlan type: | Wi-Fi 7 |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Displayports quantity: | 1 |
| Thunderbolt ports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Weight, g: | 18000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 211 x 451.6 x 477.4 |
| Power supply, w: | 1200 |
| Total storage capacity: | 2 TB |
| Internal memory: | 64 GB |
| Processor number of cores: | 24 |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Motherboard chipset: | Intel Z890 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Optical drive: | No |
| Memory slots (available): | 2 |
| Integrated memory card reader: | No |
| Maximum internal memory, gb: | 128 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core Ultra 9 285K (Max. 5.60GHz, 40M, 24C) |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Memory slots: | 4 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce RTX |
| Dedicated video memory (gb): | 16 |
| Intel smart cache, mb: | 40 |
| Number of performance-cores: | 8 |
| Number of efficient-cores: | 16 |
| Intel turbo boost, ghz: | 5.60 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel hyperthreading: | No |
| Intel vpro: | No |