Lenovo Legion T7 34IAS10 ULT7-265KF/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5080 16GB/WIN11 Home/Storm Grey/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 90Y6004SMW
Prekės kodas (MPN): 90Y6004SMW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 4020,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 585.00 mm |
| Gross height (mm): | 630.00 mm |
| Gross weight: | 19 kg |
| Gross width (mm): | 325.00 mm |
| Net weight: | 17.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Tare weight (kg): | 2 kg |
| Palette Qty: | 14 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 585.00 mm |
| Gross height (mm): | 630.00 mm |
| Gross weight: | 19 kg |
| Gross width (mm): | 325.00 mm |
| Net weight: | 17.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Tare weight (kg): | 2 kg |
| Palette Qty: | 14 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |