LENOVO LEGION T530-28ICB/ I7-9700/ 16GB/ 512GB/ GEFORCE RTX 2070/ WIN10H/ 2Y DEPOT
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 90L300P1MW
Prekės kodas (MPN): 90L300P1MW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 2345,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gaming products: | Gaming computers |
| Operating system provided: | Windows 10 Home |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor number of cores: | 8 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | RJ45 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Motherboard chipset: | Intel B360 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe |
| Processor model: | Intel Core i7-9700 (Max. 4.70GHz, 12M, 8C) |
| Power supply, w: | 500 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.00 |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | N/A |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Bluetooth: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | 8 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| System bus: | 8 GT/s |
| Height, mm: | 440 |
| Width, mm: | 184.5 |
| Depth, mm: | 456 |
| Weight, g: | 12000 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.70 |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Usb-a (usb 3.1) ports quantity: | 4 |
| Dedicated video memory (gb): | 8 GB |
| Gaming products: | Gaming computers |
| Operating system provided: | Windows 10 Home |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor number of cores: | 8 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | RJ45 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Motherboard chipset: | Intel B360 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe |
| Processor model: | Intel Core i7-9700 (Max. 4.70GHz, 12M, 8C) |
| Power supply, w: | 500 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.00 |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | N/A |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Bluetooth: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | 8 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| System bus: | 8 GT/s |
| Height, mm: | 440 |
| Width, mm: | 184.5 |
| Depth, mm: | 456 |
| Weight, g: | 12000 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.70 |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Usb-a (usb 3.1) ports quantity: | 4 |
| Dedicated video memory (gb): | 8 GB |