Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel Core Ultra 5 225/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/WIN11 Home/Eclipse Black/2Y Warranty | Lenovo- Legion | T5 30IAS10 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 5 | 225
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 1975,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 415.00 mm |
| Gross weight: | 18.00 kg |
| Gross width (mm): | 500.00 mm |
| Net weight: | 15.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo- |
| Palette Qty: | 19 pc(s) |
| Internal memory type: | UDIMM DDR5 |
| Processor cores: | 10 |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor model: | 225 |
| Producer product name: | T5 30IAS10 |
| Producer product family: | Legion |
| Internal memory: | 32GB GB |
| Memory slots: | 4 |
| Processor boost clock speed: | 4.9 MHz |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | Tower |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Storage drive capacity: | 1000 GB |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 415.00 mm |
| Gross weight: | 18.00 kg |
| Gross width (mm): | 500.00 mm |
| Net weight: | 15.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo- |
| Palette Qty: | 19 pc(s) |
| Internal memory type: | UDIMM DDR5 |
| Processor cores: | 10 |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor model: | 225 |
| Producer product name: | T5 30IAS10 |
| Producer product family: | Legion |
| Internal memory: | 32GB GB |
| Memory slots: | 4 |
| Processor boost clock speed: | 4.9 MHz |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | Tower |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Storage drive capacity: | 1000 GB |
| Warranty: | 36 month(s) |