Lenovo Legion Sling Bag Black
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): GX41S14777
Prekės kodas (MPN): GX41S14777
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 29,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 95.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 0.63 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 0.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 162 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 95.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 0.63 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 0.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 162 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |