Lenovo Legion R27s | 27 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Raven Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 141,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 789.00 mm |
| Gross height (mm): | 463.00 mm |
| Gross weight: | 12.90 kg |
| Gross width (mm): | 162.00 mm |
| Net weight: | 9.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 36 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort |
| Pivot: | No |
| Colour of product: | Raven Black |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | WLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | Legion R27s |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 789.00 mm |
| Gross height (mm): | 463.00 mm |
| Gross weight: | 12.90 kg |
| Gross width (mm): | 162.00 mm |
| Net weight: | 9.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 36 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort |
| Pivot: | No |
| Colour of product: | Raven Black |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | WLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | Legion R27s |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Warranty: | 36 month(s) |