Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H | Eclipse Black | 16 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core Ultra 9 | 275HX | 32 GB | CSODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 2x1000 GB | NVIDIA GeForce
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4421,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 363.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 3.08 kg |
| Gross width (mm): | 264.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 325 pc(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | CSODIMM DDR5 |
| Processor cores: | 24 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Processor model: | 275HX |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Memory layout (slots x size): | 2x16 GB |
| Diagonal: | 16 " |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Camera: | 5.0MP with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Solid-state drive capacity: | 2x1000 GB |
| Total storage capacity: | 2x1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Producer product name: | Pro 7 16IAX10H |
| Producer product family: | Legion |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| Gross depth (mm): | 363.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 3.08 kg |
| Gross width (mm): | 264.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 325 pc(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | CSODIMM DDR5 |
| Processor cores: | 24 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Processor model: | 275HX |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Memory layout (slots x size): | 2x16 GB |
| Diagonal: | 16 " |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Camera: | 5.0MP with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Solid-state drive capacity: | 2x1000 GB |
| Total storage capacity: | 2x1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Producer product name: | Pro 7 16IAX10H |
| Producer product family: | Legion |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |