Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 AMD | Eclipse Black | 16 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 9 | 8945HX | 32 (2x16GB) GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB |
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2974,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 364 mm |
| Gross height (mm): | 25 mm |
| Gross weight: | 3.07 kg |
| Gross width (mm): | 268 mm |
| Net weight: | 2.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.0024388 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 326 pc(s) |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Processor cores: | 16 |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor family: | AMD Ryzen 9 |
| Camera: | 5.0MP with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | Nordic |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 8945HX |
| Producer product name: | Pro 5 16ADR10 AMD |
| Producer product family: | Legion |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Processor frequency: | 2.5 GHz |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Internal memory: | 32 (2x16GB) GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Battery capacity (Watt hours): | 80 Wh |
| Memory layout (slots x size): | 2x16 GB |
| Fingerprint reader: | No |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Gross depth (mm): | 364 mm |
| Gross height (mm): | 25 mm |
| Gross weight: | 3.07 kg |
| Gross width (mm): | 268 mm |
| Net weight: | 2.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.0024388 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 326 pc(s) |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Processor cores: | 16 |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor family: | AMD Ryzen 9 |
| Camera: | 5.0MP with E-shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | Nordic |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 8945HX |
| Producer product name: | Pro 5 16ADR10 AMD |
| Producer product family: | Legion |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Processor frequency: | 2.5 GHz |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Internal memory: | 32 (2x16GB) GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Battery capacity (Watt hours): | 80 Wh |
| Memory layout (slots x size): | 2x16 GB |
| Fingerprint reader: | No |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |