Lenovo Legion Pro 27Q-10 26.5 QD-OLED 2560x1440/16:9/250 nits/DP/HDMI/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 68CFGACBEU
Prekės kodas (MPN): 68CFGACBEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 80 vnt. 2026-08-21 - / 80 vnt. | 533,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 763.00 mm |
| Gross height (mm): | 486.00 mm |
| Gross weight: | 9.50 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 6.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 31 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 763.00 mm |
| Gross height (mm): | 486.00 mm |
| Gross weight: | 9.50 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 6.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 31 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |