Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1 WQXGA i7-13650HX/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/WIN11 Home/Nordic Backlit kbd/Eclipse Black/2Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 83LY00R2MX
Prekės kodas (MPN): 83LY00R2MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2289,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 518.00 mm |
| Gross height (mm): | 329.00 mm |
| Gross weight: | 3.75 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 2.5 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1100 g |
| Plastic (No PET): | 150 g |
| Tare weight (kg): | 1.25 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 115 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 518.00 mm |
| Gross height (mm): | 329.00 mm |
| Gross weight: | 3.75 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 2.5 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1100 g |
| Plastic (No PET): | 150 g |
| Tare weight (kg): | 1.25 kg |
| TI weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 115 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |