Lenovo Legion 27U-10 27 IPS 3840x2160/16:9/DP/HDMI/3y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 67D1GAC1EU
Prekės kodas (MPN): 67D1GAC1EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 117 vnt. 2026-08-21 - / 117 vnt. | 353,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 800 mm |
| Gross height (mm): | 480 mm |
| Gross weight: | 8.18 kg |
| Gross width (mm): | 1390 mm |
| Net weight: | 6.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1800 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 2 kg |
| Volume (m3): | 0.53376 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 32 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 800 mm |
| Gross height (mm): | 480 mm |
| Gross weight: | 8.18 kg |
| Gross width (mm): | 1390 mm |
| Net weight: | 6.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1800 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 2 kg |
| Volume (m3): | 0.53376 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 32 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |