Lenovo Legion 24-10 23.8 IPS 1920x1080/16:9/300 nits/DP/HDMI/Black/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 68C4GAC4EU
Prekės kodas (MPN): 68C4GAC4EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 147,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 618 mm |
| Gross height (mm): | 395 mm |
| Gross weight: | 6.2 kg |
| Gross width (mm): | 149 mm |
| Net weight: | 5.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 1.2 kg |
| Volume (m3): | 0.03637239 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 48 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 618 mm |
| Gross height (mm): | 395 mm |
| Gross weight: | 6.2 kg |
| Gross width (mm): | 149 mm |
| Net weight: | 5.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 1.2 kg |
| Volume (m3): | 0.03637239 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 48 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |