Lenovo Legion | T5 30AGB10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 7 | 7700X | 32 (2x16GB) GB | UDIMM DDR5 | 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | No keyboard | Windows 11 Pro | Warranty 24 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2289,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 490 mm |
| Gross height (mm): | 414 mm |
| Gross weight: | 17.55 kg |
| Gross width (mm): | 211 mm |
| Net weight: | 14.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2700 g |
| Plastic (No PET): | 300 g |
| Tare weight (kg): | 3 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04280346 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 40 pc(s) |
| Internal memory type: | UDIMM DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Tower |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7700X |
| Producer product name: | T5 30AGB10 |
| Producer product family: | Legion |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 32 (2x16GB) GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 12 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Gross depth (mm): | 490 mm |
| Gross height (mm): | 414 mm |
| Gross weight: | 17.55 kg |
| Gross width (mm): | 211 mm |
| Net weight: | 14.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2700 g |
| Plastic (No PET): | 300 g |
| Tare weight (kg): | 3 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04280346 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 40 pc(s) |
| Internal memory type: | UDIMM DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Colour of product: | Eclipse Black |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Tower |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7700X |
| Producer product name: | T5 30AGB10 |
| Producer product family: | Legion |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 32 (2x16GB) GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 12 GB |
| Wi-Fi: | Yes |