Lenovo L24-4C 23.8 IPS 1920x1080/16:9/250 nits/HDMI/Grey/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 67DDKAC6EU
Prekės kodas (MPN): 67DDKAC6EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 84 vnt. 2026-08-07 - / 84 vnt. | - | 141,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 618.00 mm |
| Gross height (mm): | 398.00 mm |
| Gross weight: | 5.60 kg |
| Gross width (mm): | 118.00 mm |
| Net weight: | 3.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1500.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.80 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 60 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 618.00 mm |
| Gross height (mm): | 398.00 mm |
| Gross weight: | 5.60 kg |
| Gross width (mm): | 118.00 mm |
| Net weight: | 3.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1500.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.80 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 60 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |