LENOVO ISG ThinkSystem 1.2TB 10K SAS
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 7XB7A00033
Prekės kodas (MPN): 7XB7A00033
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1142,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo - hard drive - 1.2 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - hot-swap |
| Capacity: | 1.2 TB |
| Hardware encryption: | Yes |
| Form factor: | 2.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Data transfer rate: | 1.2 GBps |
| Spindle speed: | 10000 rpm |
| Features: | Advanced format 512n |
| Designed for: | ThinkSystem SR630 (2.5"); SR630 V2 7Z71 (2.5"); SR645 7D2X (2.5"); SR650 (2.5"); SR650 |
Aprašymas Lenovo storage offers storage expansion capabilities that are designed to provide density, speed, scalability, security, and high availability. |
| Product description: | Lenovo - hard drive - 1.2 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - hot-swap |
| Capacity: | 1.2 TB |
| Hardware encryption: | Yes |
| Form factor: | 2.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Data transfer rate: | 1.2 GBps |
| Spindle speed: | 10000 rpm |
| Features: | Advanced format 512n |
| Designed for: | ThinkSystem SR630 (2.5"); SR630 V2 7Z71 (2.5"); SR645 7D2X (2.5"); SR650 (2.5"); SR650 |
Aprašymas
Lenovo storage offers storage expansion capabilities that are designed to provide density, speed, scalability, security, and high availability.