LENOVO ISG SR650 V2 Xeon Silver 4309Y
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 7Z73A082EA
Prekės kodas (MPN): 7Z73A082EA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 6476,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkSystem SR650 V2 - rack-mountable Xeon Silver 4309Y 2.8 GHz - 32 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 2U |
| Localisation: | Region: EMEA |
| Server scalability: | 2-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Silver 4309Y / 2.8 GHz (up to 3.6 GHz, (8-core) |
| Cache memory: | 12 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 32 GB DDR4 SDRAM - ECC |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Graphics controller: | Matrox G200 |
| Video memory: | 16 MB |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Os provided: | No operating system |
| Dimensions (wxdxh): | 44.5 cm x 76.4 cm x 8.7 cm |
| Weight: | 38.8 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Bronze |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas Top-performing server for data centers needing scalability. Lenovo ThinkSystem SR650 V2 is a 2-socket rack server designed for speed and expansion, with flexible storage, I/O, and great reliability for business-critical workloads. Funkcijos Quality data center Workload-optimized support |
| Product description: | Lenovo ThinkSystem SR650 V2 - rack-mountable Xeon Silver 4309Y 2.8 GHz - 32 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 2U |
| Localisation: | Region: EMEA |
| Server scalability: | 2-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Silver 4309Y / 2.8 GHz (up to 3.6 GHz, (8-core) |
| Cache memory: | 12 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 32 GB DDR4 SDRAM - ECC |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Graphics controller: | Matrox G200 |
| Video memory: | 16 MB |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Os provided: | No operating system |
| Dimensions (wxdxh): | 44.5 cm x 76.4 cm x 8.7 cm |
| Weight: | 38.8 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Bronze |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas
Top-performing server for data centers needing scalability. Lenovo ThinkSystem SR650 V2 is a 2-socket rack server designed for speed and expansion, with flexible storage, I/O, and great reliability for business-critical workloads.
Funkcijos
Quality data center
Workload-optimized support