Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9 14 WUXGA Snapdragon X1-26-100/32GB/1TB/Qualcomm Adreno/WIN11 Home/ENG Backlit kbd/Cloud Grey/FP/2Y Warranty
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1125,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 478.00 mm |
| Gross height (mm): | 298.00 mm |
| Gross weight: | 2.24 kg |
| Gross width (mm): | 68.00 mm |
| Net weight: | 1.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.78 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Charger: | 65W USB-C (3-pin) |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Colour of product: | Cloud Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Processor family: | Snapdragon X |
| Camera: | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, on Palm Rest |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | X1-26-100 |
| Producer product name: | Slim 5 14Q8X9 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 3.0 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Panel type: | OLED |
| Battery capacity (Watt hours): | 57 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 8448 GB |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad: | No |
| Compatible memory cards: | microSD |
| Palette Qty: | 178 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 478.00 mm |
| Gross height (mm): | 298.00 mm |
| Gross weight: | 2.24 kg |
| Gross width (mm): | 68.00 mm |
| Net weight: | 1.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.78 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Charger: | 65W USB-C (3-pin) |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Colour of product: | Cloud Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Processor family: | Snapdragon X |
| Camera: | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, on Palm Rest |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | X1-26-100 |
| Producer product name: | Slim 5 14Q8X9 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 3.0 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Panel type: | OLED |
| Battery capacity (Watt hours): | 57 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 8448 GB |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad: | No |
| Compatible memory cards: | microSD |
| Palette Qty: | 178 pc(s) |