Lenovo IdeaPad Slim 5 14ARP10 | Luna Grey | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 (2x8GB) GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Ra
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 889,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 283 mm |
| Gross height (mm): | 447 mm |
| Gross weight: | 2.2 kg |
| Gross width (mm): | 78.00 mm |
| Net weight: | 1.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650 g |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Tare weight (kg): | 0.72 kg |
| Palette Qty: | 175 pc(s) |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Camera: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535HS |
| Producer product name: | Slim 5 14ARP10 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 4.55 GHz |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 (2x8GB) GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Battery capacity (Watt hours): | 60 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 2x8 GB |
| Warranty: | Depot |
| Plastic (No PET): | 70 g |
| Gross depth (mm): | 283 mm |
| Gross height (mm): | 447 mm |
| Gross weight: | 2.2 kg |
| Gross width (mm): | 78.00 mm |
| Net weight: | 1.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650 g |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Tare weight (kg): | 0.72 kg |
| Palette Qty: | 175 pc(s) |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Camera: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535HS |
| Producer product name: | Slim 5 14ARP10 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 4.55 GHz |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 (2x8GB) GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Battery capacity (Watt hours): | 60 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 2x8 GB |
| Warranty: | Depot |
| Plastic (No PET): | 70 g |