Lenovo IdeaPad Pro 5 14AGP11 14 2.8K AMD R7 AI 450/32GB/1TB/AMD Radeon 860M/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 83SG0010NT
Prekės kodas (MPN): 83SG0010NT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 2026-08-14 - / 15 vnt. | 2596,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 312.00 mm |
| Gross height (mm): | 16.00 mm |
| Gross weight: | 2.01 kg |
| Gross width (mm): | 221.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 312.00 mm |
| Gross height (mm): | 16.00 mm |
| Gross weight: | 2.01 kg |
| Gross width (mm): | 221.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |