LENOVO IDEACENTRE YOGA AIO 7 RYZEN 7 7840HS/27" QHD (2560X1440) IPS 350NITS ANTI-GLARE/32GB/1TB SSD/RTX4050_6GB/W11H (CLOUD GREY)
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): F0HK0022NY
Prekės kodas (MPN): F0HK0022NY
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 2029,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Processor model: | AMD Ryzen 7 7840HS (Max. 5.10 GHz, 16M, 8C) |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Dedicated video memory (gb): | 6 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce |
| Motherboard chipset: | AMD SoC Platform |
| Internal memory: | 32 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 6400 |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Camera resolution: | 5.0 MP |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Panel type: | IPS |
| Dimensions w x d x h, mm: | 614.8 x 242 x 513.35 |
| Weight, kg: | 17.08 |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Integrated memory card reader: | No |
| Optical drive: | No |
| Raid controller: | No |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Power supply, w: | 300 |
| Display resolution, pixels: | 2560 x 1440 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E 11ax 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Certification: | ENERGY STAR 8.0, ErP Lot 3 and Lot 7, GREENGUARD, RoHS compliant, TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Processor model: | AMD Ryzen 7 7840HS (Max. 5.10 GHz, 16M, 8C) |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Dedicated video memory (gb): | 6 |
| Graphics adapter family: | NVIDIA GeForce |
| Motherboard chipset: | AMD SoC Platform |
| Internal memory: | 32 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 6400 |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Camera resolution: | 5.0 MP |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Panel type: | IPS |
| Dimensions w x d x h, mm: | 614.8 x 242 x 513.35 |
| Weight, kg: | 17.08 |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Integrated memory card reader: | No |
| Optical drive: | No |
| Raid controller: | No |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Power supply, w: | 300 |
| Display resolution, pixels: | 2560 x 1440 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E 11ax 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Certification: | ENERGY STAR 8.0, ErP Lot 3 and Lot 7, GREENGUARD, RoHS compliant, TÜV Rheinland Low Blue Light |