LENOVO IDEACENTRE MINI I5-13500H/16GB/512GB SSD/INTEL IRIS XE GRAPHICS/W11H (CLOUD GREY)
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 90W2000JMW
Prekės kodas (MPN): 90W2000JMW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 808,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI 2.1 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Processor number of cores: | 12 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 32 |
| Solid state disk drive type: | M.2 |
| Processor model: | Intel Core i5-13500H (Max. 4.70GHz, 18M, 12C) |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 1800 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | Intel Iris |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.70 |
| Intel smart cache, mb: | 18 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 191.4 x 195 x 39 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Memory slots (available): | 2 |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Power supply, w: | 150 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Certification: | ENERGY STAR 8.0, ErP Lot 3, RoHS compliant |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI 2.1 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Processor number of cores: | 12 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 32 |
| Solid state disk drive type: | M.2 |
| Processor model: | Intel Core i5-13500H (Max. 4.70GHz, 18M, 12C) |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 1800 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | Intel Iris |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.70 |
| Intel smart cache, mb: | 18 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 191.4 x 195 x 39 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Memory slots (available): | 2 |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Power supply, w: | 150 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Certification: | ENERGY STAR 8.0, ErP Lot 3, RoHS compliant |