LENOVO IDEACENTRE AIO RYZEN 5 7535HS/27" FHD (1920X1080) IPS 300NITS ANTI-GLARE, 99% SRGB, 3-SIDE BORDERLESS, HARDWARE LOW BLUE LIGHT, NON-TOUCH/16GB/1TB SSD/HARMAN SPEAKERS/W11H/ENG (LUNA GREY)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): F0HQ007BLT
Prekės kodas (MPN): F0HQ007BLT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 922,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | WEEE |
| Green certifications: | REACH |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-C |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Hdmi ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Weight, g: | 7100 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 611.72 x 192 x 473.16 |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness, cd/m²: | 300 |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Total storage capacity: | 1TB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 16 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 660M |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor number of cores: | 6 |
| Motherboard chipset: | AMD SoC platform |
| Processor model: | AMD Ryzen 5 7535HS (Max. 4.55GHx, 16MB, 6C) |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 4800 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| L3 cache, mb: | 16 |
| Operating system language: | Danish |
| Operating system language: | Finnish |
| Operating system language: | Swedish |
| Operating system language: | Norwegian |
| Operating system language: | English |
| Wi-fi: | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Optical drive: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Glossy display: | No |
| Power supply, w: | 135 |
| Built-in speakers: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | WEEE |
| Green certifications: | REACH |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-C |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Hdmi ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Weight, g: | 7100 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 611.72 x 192 x 473.16 |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness, cd/m²: | 300 |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Total storage capacity: | 1TB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 16 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 660M |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor number of cores: | 6 |
| Motherboard chipset: | AMD SoC platform |
| Processor model: | AMD Ryzen 5 7535HS (Max. 4.55GHx, 16MB, 6C) |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 4800 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| L3 cache, mb: | 16 |
| Operating system language: | Danish |
| Operating system language: | Finnish |
| Operating system language: | Swedish |
| Operating system language: | Norwegian |
| Operating system language: | English |
| Wi-fi: | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Optical drive: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Glossy display: | No |
| Power supply, w: | 135 |
| Built-in speakers: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |