LENOVO IDEACENTRE AIO RYZEN 5 7535HS/23.8" FHD (1920X1080) IPS ANTI-GLARE 250NITS, 100HZ, 99% SRGB/16GB/1TB SSD/W11H/NOR (LUNA GREY)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): F0HR0008MT
Prekės kodas (MPN): F0HR0008MT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 950,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Processor number of cores: | 6 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 660M |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI 1.4 |
| Connections: | HDMI 2.1 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Solid state disk drive type: | M.2 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory slots: | 2 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TÜV |
| Panel type: | IPS |
| Motherboard chipset: | AMD SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 16 |
| Processor model: | AMD Ryzen 5 7535HS (Max. 4.55GHx, 16MB, 6C) |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Memory clock speed, mhz: | 4800 |
| Weight, g: | 6000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 540 x 192 x 431 |
| L3 cache, mb: | 16 |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Power supply, w: | 135 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Built-in speakers: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Processor number of cores: | 6 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 660M |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI 1.4 |
| Connections: | HDMI 2.1 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Solid state disk drive type: | M.2 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory slots: | 2 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TÜV |
| Panel type: | IPS |
| Motherboard chipset: | AMD SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 16 |
| Processor model: | AMD Ryzen 5 7535HS (Max. 4.55GHx, 16MB, 6C) |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Memory clock speed, mhz: | 4800 |
| Weight, g: | 6000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 540 x 192 x 431 |
| L3 cache, mb: | 16 |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Power supply, w: | 135 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Built-in speakers: | Yes |
| Glossy display: | No |