LENOVO IDEACENTRE AIO 3 I5-13420H/27" FHD (1920X1080) IPS 300NITS ANTI-GLARE, 99% SRGB/16GB/1TB SSD/INTEL® UHD GRAPHICS/W11H (LUNA GREY)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): F0HM003HLT
Prekės kodas (MPN): F0HM003HLT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 977,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Solid state disk drive type: | M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 5200 |
| Weight, g: | 7510 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 613.3 x 192.1 x 472.38 |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Camera resolution: | 5 MP |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | REACH |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | WEEE |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 16 |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.40 |
| Processor model: | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Power supply, w: | 135 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 11ax 2x2 |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Solid state disk drive type: | M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 5200 |
| Weight, g: | 7510 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 613.3 x 192.1 x 472.38 |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Camera resolution: | 5 MP |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | REACH |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | WEEE |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 16 |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.40 |
| Processor model: | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Power supply, w: | 135 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 11ax 2x2 |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Built-in microphone: | Yes |