Lenovo IdeaCentre AIO 27IPH11 27 QHD ULT7-355/32GB/1TB/Intel Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): F0JJ0012LT
Prekės kodas (MPN): F0JJ0012LT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-07-28 - / 5 vnt. | 2596,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 614.00 mm |
| Gross height (mm): | 481.00 mm |
| Gross weight: | 8.70 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 614.00 mm |
| Gross height (mm): | 481.00 mm |
| Gross weight: | 8.70 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |