Lenovo IdeaCentre AIO 24ARR9 23.8 FHD AMD R5 7535HS/16GB/512GB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Lenovo IdeaCentre | 24ARR9 | Desktop | AIO | 23.8 " | AMD Ryzen 5 | 7535HS | SODIMM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d.5 vnt. 2026-06-01 3 / 5 vnt. | 1078,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 8.50 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 39 pc(s) |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | AIO |
| Keyboard language: | English |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535HS |
| Producer product name: | 24ARR9 |
| Producer product family: | IdeaCentre |
| Memory slots: | 2 |
| Display diagonal: | 23.8 " |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 8.50 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 39 pc(s) |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | AIO |
| Keyboard language: | English |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535HS |
| Producer product name: | 24ARR9 |
| Producer product family: | IdeaCentre |
| Memory slots: | 2 |
| Display diagonal: | 23.8 " |
| Warranty: | 24 month(s) |