Lenovo IdeaCentre AIO 24 ILL11 23.8 FHD ULT5-226V/16GB/1TB/Intel Arc Graphics 130V/WIN11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Lenovo IdeaCentre | 24ILL11 | Desktop | AIO | 24 " | Intel Core Ultra 5 | 226V
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-06-09 - / 2 vnt. | 1204,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 670.00 mm |
| Gross height (mm): | 553.00 mm |
| Gross weight: | 9.55 kg |
| Gross width (mm): | 229.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3400.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.55 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Display diagonal: | 24 " |
| Internal memory type: | LPDDR5x |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | AIO |
| Keyboard language: | English |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 226V |
| Producer product name: | 24ILL11 |
| Producer product family: | IdeaCentre |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Power: | 135W W |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Memory slots: | 1 |
| Processor boost clock speed: | 4.5 MHz |
| Gross depth (mm): | 670.00 mm |
| Gross height (mm): | 553.00 mm |
| Gross weight: | 9.55 kg |
| Gross width (mm): | 229.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3400.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.55 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Display diagonal: | 24 " |
| Internal memory type: | LPDDR5x |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | AIO |
| Keyboard language: | English |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 226V |
| Producer product name: | 24ILL11 |
| Producer product family: | IdeaCentre |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Power: | 135W W |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Memory slots: | 1 |
| Processor boost clock speed: | 4.5 MHz |