LENOVO IDEACENTRE 3 I5-13400/16GB/1TB SSD/INTEL UHD GRAPHICS 730/W11H (CLOUD GREY)
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 90VT003UMW
Prekės kodas (MPN): 90VT003UMW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 782,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Dimensions w x d x h, mm: | 100 x 303.5 x 274.8 |
| Weight, g: | 4400 |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | VGA (D-Sub) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor model: | Intel Core i5-13400 (Max. 4.60GHz, 20M, 10C) |
| Processor number of cores: | 10 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Intel smart cache, mb: | 20 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 730 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel B660 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Power supply, w: | 180 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 11ax 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Certification: | ErP Lot 3, RoHS compliant |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Memory slots (available): | 1 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 100 x 303.5 x 274.8 |
| Weight, g: | 4400 |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | VGA (D-Sub) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Memory slots: | 2 |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor model: | Intel Core i5-13400 (Max. 4.60GHz, 20M, 10C) |
| Processor number of cores: | 10 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Intel smart cache, mb: | 20 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 730 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel B660 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Power supply, w: | 180 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 11ax 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Certification: | ErP Lot 3, RoHS compliant |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Raid controller: | No |
| Memory slots (available): | 1 |