Lenovo IdeaCentre | 24ARR9 | Desktop | AIO | 23.8 " | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 1000 GB | AMD Radeon 660M Graphics | Nordic | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-06-01 2 / 20 vnt. | 1125,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 8.93 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1675.00 g |
| Plastic (No PET): | 1256.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.93 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 39 pc(s) |
| Display diagonal: | 23.8 " |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | AIO |
| Keyboard language: | Nordic |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Accessories included: | Wireless EOS Keyboard, Wireless EOS Mouse |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535HS |
| Producer product name: | 24ARR9 |
| Producer product family: | IdeaCentre |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Card reader integrated: | No |
| Dimensions (WxDxH): | 540 x 192 x 431 mm |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 8.93 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1675.00 g |
| Plastic (No PET): | 1256.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.93 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 39 pc(s) |
| Display diagonal: | 23.8 " |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | AIO |
| Keyboard language: | Nordic |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Accessories included: | Wireless EOS Keyboard, Wireless EOS Mouse |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535HS |
| Producer product name: | 24ARR9 |
| Producer product family: | IdeaCentre |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Card reader integrated: | No |
| Dimensions (WxDxH): | 540 x 192 x 431 mm |