Lenovo Idea Tab 11 2.5K Touch MediaTek Dimensity 6300/8GB/256GB/Integrated Arm Mali-G57 MC2/Android 15/ENG kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 160 vnt. 2026-09-08 - / 160 vnt. | 392,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 275 mm |
| Gross height (mm): | 46 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 183 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| TI weight (kg): | 0.069 kg |
| Volume (m3): | 0.00231495 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Paper/Pasteboard: | 200 g |
| Plastic (No PET): | 50 g |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 275 mm |
| Gross height (mm): | 46 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 183 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| TI weight (kg): | 0.069 kg |
| Volume (m3): | 0.00231495 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Paper/Pasteboard: | 200 g |
| Plastic (No PET): | 50 g |
| Warranty: | 24 month(s) |