Lenovo Idea Tab 11 2.5K Touch MediaTek Dimensity 6300/8GB/128GB/Arm Mali-G57 MC2/Android 15/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAFR0906SE
Prekės kodas (MPN): ZAFR0906SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 360 vnt. 2026-08-21 - / 360 vnt. | 447,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 183.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 183.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |