Lenovo Idea Tab 11 2.5K Mediatek Dimensity 6300/8GB/256GB/Android 15/Grey/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAFR0399SE
Prekės kodas (MPN): ZAFR0399SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1053 vnt. 2026-07-23 - / 1053 vnt. | 289,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 166.00 mm |
| Net weight: | 0.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1460 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 166.00 mm |
| Net weight: | 0.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1460 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |