Lenovo Gaming Headset | H110 | Built-in microphone | 3.5 mm | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 38 vnt. 1-5 d.d. 38 / - vnt. | - | 28,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 258.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 0.29 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product name: | H110 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Palette Qty: | 208 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 258.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 0.29 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product name: | H110 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Palette Qty: | 208 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |