Lenovo Folio Case for Tab M9 Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZG38C04869
Prekės kodas (MPN): ZG38C04869
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 4,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |