Lenovo Essential V15 Gen 4 ABP 15.6 FHD AMD R7 7730U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Black/1Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 82YY0011MH
Prekės kodas (MPN): 82YY0011MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 665,89 € | ||
| S5 | 13 vnt. 1-3 d.d. 13 / - vnt. |
668,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 359.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.23 kg |
| Gross width (mm): | 236.00 mm |
| Net weight: | 1.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 359.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.23 kg |
| Gross width (mm): | 236.00 mm |
| Net weight: | 1.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |