Lenovo Essential V15 Gen 4 ABP 15.6 FHD AMD R5 5625U/8GB/256GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/1Y Warranty
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 50 vnt. 2026-06-02 - / 50 vnt. | 736,45 € | ||
| S2 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. |
686,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 359.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.23 kg |
| Gross width (mm): | 235.00 mm |
| Net weight: | 1.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas Discover the Lenovo V15 G4 ABP, a notebook designed for professionals who demand reliability and performance on-the-go. This notebook features a 15.6-inch Full HD display that brings your content to life with sharp, clear visuals and an anti-glare coating for comfortable viewing in any lighting conditions. Powered by an AMD Ryzen 7 processor and equipped with 16 GB of RAM, it offers the speed and efficiency needed for multitasking and running demanding applications. The 512 GB NVMe SSD provides ample storage with fast data access speeds, ensuring quick boot times and seamless operation. Durability is a key focus, with the notebook's build meeting MIL-STD-810H standards to withstand the rigors of daily use. It also boasts a range of connectivity options, including USB-C and HDMI ports, to easily connect to peripherals and external displays. Security features such as a firmware TPM 2.0 chip and password protection keep your data safe. With its blend of performance, durability, and security, the Lenovo V15 G4 ABP is the perfect tool for professionals looking to boost their productivity. Funkcijos 15.6-inch Full HD anti-glare display for vivid visuals MIL-STD-810H tested for enhanced durability AMD Ryzen 7 processor for high-speed performance 512 GB NVMe SSD for ample and fast storage Comprehensive connectivity with USB-C, HDMI, and Bluetooth 5.1 |
| Gross depth (mm): | 359.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.23 kg |
| Gross width (mm): | 235.00 mm |
| Net weight: | 1.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
Discover the Lenovo V15 G4 ABP, a notebook designed for professionals who demand reliability and performance on-the-go. This notebook features a 15.6-inch Full HD display that brings your content to life with sharp, clear visuals and an anti-glare coating for comfortable viewing in any lighting conditions. Powered by an AMD Ryzen 7 processor and equipped with 16 GB of RAM, it offers the speed and efficiency needed for multitasking and running demanding applications. The 512 GB NVMe SSD provides ample storage with fast data access speeds, ensuring quick boot times and seamless operation.
Durability is a key focus, with the notebook's build meeting MIL-STD-810H standards to withstand the rigors of daily use. It also boasts a range of connectivity options, including USB-C and HDMI ports, to easily connect to peripherals and external displays. Security features such as a firmware TPM 2.0 chip and password protection keep your data safe. With its blend of performance, durability, and security, the Lenovo V15 G4 ABP is the perfect tool for professionals looking to boost their productivity.
Funkcijos
15.6-inch Full HD anti-glare display for vivid visuals
MIL-STD-810H tested for enhanced durability
AMD Ryzen 7 processor for high-speed performance
512 GB NVMe SSD for ample and fast storage
Comprehensive connectivity with USB-C, HDMI, and Bluetooth 5.1