Lenovo Essential V15 Gen 4 ABP 15 FHD AMD R5 5625U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/Nordic kbd/Business Black/3Y Warranty | Lenovo
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 24 vnt. 2026-07-07 - / 24 vnt. | 909,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.23 kg |
| Gross width (mm): | 235.00 mm |
| Net weight: | 1.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.23 kg |
| Gross width (mm): | 235.00 mm |
| Net weight: | 1.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |