LENOVO E14 G7 U5-225U/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3Y/ENG
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21SX0074MH
Prekės kodas (MPN): 21SX0074MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 9 vnt. 1-3 d.d. 9 / - vnt. | 1388,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Battery weight, kg: | 0.224 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Built-in speakers: | Yes |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO 10.0 |
| Display brightness, cd/m²: | 300 |
| Number of performance-cores: | 2 |
| Speaker power, w: | 2 x 2 |
| Number of efficient-cores: | 8 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Panel type: | IPS |
| Refresh rate, hz: | 60 |
| Npu: | Yes |
| Usb-c power delivery: | Yes |
| Usb-c charging power max, w: | 65 |
| Nfc-support: | No |
| Keyboard layout: | EU (English) |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1200 |
| Graphic adapter: | Intel Graphics |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | usb-c |
| Touch sensitive screen: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Mobile broadband: | No |
| Smart card reader: | N/A |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Docking: | Thunderbolt |
| Docking: | USB-C |
| Weight, g: | 1340 |
| Glossy display: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Optical drive: | No |
| Processor model: | Intel Core Ultra 5 225U (Max. 4.80 GHz, 12M, 12C) |
| Bluetooth: | Yes |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Built-in camera: | Yes |
| Processor number of cores: | 12 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Battery capacity, wh: | 64 |
| Graphics adapter family: | Intel Graphics |
| Wi-fi: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 313 x 220.3 x 19.7 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Intel vpro: | Yes |
| Memory slots: | 2 |
| Memory slots (available): | 1 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.80 |
| Battery weight, kg: | 0.224 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Built-in speakers: | Yes |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO 10.0 |
| Display brightness, cd/m²: | 300 |
| Number of performance-cores: | 2 |
| Speaker power, w: | 2 x 2 |
| Number of efficient-cores: | 8 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Panel type: | IPS |
| Refresh rate, hz: | 60 |
| Npu: | Yes |
| Usb-c power delivery: | Yes |
| Usb-c charging power max, w: | 65 |
| Nfc-support: | No |
| Keyboard layout: | EU (English) |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1200 |
| Graphic adapter: | Intel Graphics |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | usb-c |
| Touch sensitive screen: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Mobile broadband: | No |
| Smart card reader: | N/A |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Docking: | Thunderbolt |
| Docking: | USB-C |
| Weight, g: | 1340 |
| Glossy display: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Optical drive: | No |
| Processor model: | Intel Core Ultra 5 225U (Max. 4.80 GHz, 12M, 12C) |
| Bluetooth: | Yes |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Built-in camera: | Yes |
| Processor number of cores: | 12 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Battery capacity, wh: | 64 |
| Graphics adapter family: | Intel Graphics |
| Wi-fi: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 313 x 220.3 x 19.7 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Intel vpro: | Yes |
| Memory slots: | 2 |
| Memory slots (available): | 1 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.80 |