Lenovo B210 (Eco) | Essential | Fits up to size 16 " | Backpack | Black | Shoulder strap
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 22,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 155 pc(s) |
| Producer product name: | B210 (Eco) |
| Fits up to size: | 16 " |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Black |
| Plastic (No PET): | 5 g |
| Weight: | 0.453 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product family: | Essential |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Polyester |
| Dimensions (W x D x H): | 340 x 150 x 455 mm |
| Gross depth master carton: | 480 mm |
| Gross width master carton: | 390 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 4.01 kg |
| Tare weight master carton: | 1.05 kg |
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 155 pc(s) |
| Producer product name: | B210 (Eco) |
| Fits up to size: | 16 " |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Black |
| Plastic (No PET): | 5 g |
| Weight: | 0.453 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product family: | Essential |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Polyester |
| Dimensions (W x D x H): | 340 x 150 x 455 mm |
| Gross depth master carton: | 480 mm |
| Gross width master carton: | 390 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 4.01 kg |
| Tare weight master carton: | 1.05 kg |