Lenovo Accessories Yoga Tote Sleeve (16" Grey)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): GX41U86728
Prekės kodas (MPN): GX41U86728
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 28 vnt. 1-5 d.d. 28 / - vnt. | 45,62 € | |
| S5 | 20 vnt. 1-3 d.d. 20 / - vnt. |
46,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Plastic (No PET): | 8 g |
| Gross weight: | 0.314 kg |
| Gross depth (mm): | 390 mm |
| Gross width (mm): | 290 mm |
| Gross height (mm): | 58 mm |
| Volume (m3): | 0.0065598 m³ |
| Net weight: | 0.306 kg |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Plastic (No PET): | 8 g |
| Gross weight: | 0.314 kg |
| Gross depth (mm): | 390 mm |
| Gross width (mm): | 290 mm |
| Gross height (mm): | 58 mm |
| Volume (m3): | 0.0065598 m³ |
| Net weight: | 0.306 kg |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |