Lenovo Accessories Legion 16 Armored Gaming Backpack GB900
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): GX41T08941
Prekės kodas (MPN): GX41T08941
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | 81,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 30.50 mm |
| Gross height (mm): | 44.50 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 18.50 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 30.50 mm |
| Gross height (mm): | 44.50 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 18.50 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |