Lenovo Accessories Keyboard Pack for Idea Tab Pro Gen2 | Lenovo Luna Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | 94,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 8.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 193.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Luna Grey |
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 8.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 193.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Luna Grey |