Lenovo Accessories Idea Tab Folio Case Polar Blue | Lenovo This Folio Case is designed to safeguard your tablet with a contemporary PU finish and brimless style. Equipped with a built-in back cover, t
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d.100 vnt. 2026-07-13 17 / 100 vnt. | 18,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 259.00 mm |
| Gross height (mm): | 14.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 189.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1261 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 259.00 mm |
| Gross height (mm): | 14.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 189.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1261 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |