Lenovo Accessories Folio Keyboard for IdeaTab
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 2026-05-18 - / 17 vnt. | - | 62,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 5.50 mm |
| Gross height (mm): | 259.00 mm |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Gross width (mm): | 395.46 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1515 pc(s) |
| Keyboard layout: | US-ENG |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Producer product name: | Folio Keyboard for IdeaTab (Luna Grey) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 5.50 mm |
| Gross height (mm): | 259.00 mm |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Gross width (mm): | 395.46 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1515 pc(s) |
| Keyboard layout: | US-ENG |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Producer product name: | Folio Keyboard for IdeaTab (Luna Grey) |
| Warranty: | 12 month(s) |