Lenovo Accessories Folio Keyboard For Idea Tab Plus | Lenovo Folio Keyboard For Idea Tab Plus | Luna Grey | US-ENG | Bluetooth | Luna Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 2026-06-22 - / 9 vnt. | - | 70,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 17.66 mm |
| Gross height (mm): | 280.40 mm |
| Gross weight: | 0.58 kg |
| Gross width (mm): | 206.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1694 pc(s) |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Producer product name: | Folio Keyboard For Idea Tab Plus |
| Keyboard layout: | US-ENG |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Keyboard colour: | Luna Grey |
| Bluetooth: | Yes |
| Backlight: | No |
| Wireless connection: | No |
| Gross depth (mm): | 17.66 mm |
| Gross height (mm): | 280.40 mm |
| Gross weight: | 0.58 kg |
| Gross width (mm): | 206.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1694 pc(s) |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Producer product name: | Folio Keyboard For Idea Tab Plus |
| Keyboard layout: | US-ENG |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Keyboard colour: | Luna Grey |
| Bluetooth: | Yes |
| Backlight: | No |
| Wireless connection: | No |